Haval Disposables BV

Oost-Om 33
5422 VX Gemert
T +31 (0)492 53 08 00
F +31 (0)492 53 08 08
E info@haval.nl

DIRECTIE

Directeur

Directeur
Erwin van Limpt
T +31 492 530800
E evlimpt@haval.nl Linkedin

VERKOOP

Senior accountmanager foodpackaging

Senior accountmanager foodpackaging
Denise Visch
T +31 (0) 614422555
E dvisch@haval.nl Linkedin

Verkoop binnendienst

Verkoop binnendienst
Heino Raaijmakers
T +31 492 530805
E heino@haval.nl Linkedin

Verkoop binnendienst

Verkoop binnendienst
Ellen Geurts
T +31 492 530800
E egeurts@haval.nl Linkedin

PRODUCTIE

Operations manager

Operations manager
Henri Kanters
T +31 492 530820
E hkanters@haval.nl Linkedin

Production manager

Production manager
Ron Kastermans
T +31 492 530810
E rkastermans@haval.nl Linkedin

Supply Chain manager

Supply Chain manager
Roel van Dijk
T +31 492 530811
E rvdijk@haval.nl Linkedin

Hoofd Expeditie

Hoofd Expeditie
Anton van Gaal
T +31 492 530814
E expeditie@haval.nl

Technisch manager

Technisch manager
Guus van Asten
T +31 492 530812
E gvasten@haval.nl Linkedin

Teamleider spuitgieten en processen

Teamleider spuitgieten en processen
Co Kastermans
T +31 492 530807
E ckastermans@haval.nl

PERSONEELSZAKEN

HR-functionaris

HR-Manager
Marcel Ruis
T +31 492 530800
E mruis@haval.nl Linkedin

ADMINISTRATIE

Financieel manager

Financieel manager
Adrie Kanters
T +31 492 530802
E akanters@haval.nl Linkedin

Administratief medewerkster

Administratief medewerkster
Lisette van den Eijnden
T +31 492 530801
E lisette@haval.nl Linkedin

Verkoopfacturen
E facturen@haval.nl

NEEM CONTACT MET ONS OP